vinařství    /    sortiment vín    /    ubytování    /    degustace    /    fotogalerie    /    kontakt    /    Vrbice
Prodej vín on-line
Jméno:
Heslo:  

Registrace  |  Nákupní košík  |  Nákupní řád» Fotogalerie

Bez stroje by to nešlo.

Výsadba vinohradu 2011

Sluncem prozářené

,,Počasí nám přeje, cukry jsou dobré-tak jdeme na to!"

Paprika nebo rybíz?

Sešlost odborníků

Návštěva prezidenta NKÚ ČR a SR Fr. Dohnala a Jána Jasovského

Naše vinařství navštívili : přední vinařský odborník Ing.Vilém Kraus,prezident Nejvyššího kontrolního úřadu František Dohnal,slovenský herec Juraj Kukura a další známé osobnosti.

Degustace

Vinařství Vít Sedláček je malé rodinné vinařství. Obchod založen na přímém či osobním kontaktu se zákazníkem. Takže větší část produkce je zákazníkům prodána přímo ze sklepa. V rámci služeb jsou prováděny ochutnávky vín pro 10-26 osob.

Sklep

Sklep je po celkové rekonstrukci. Lisovna pochází z roku 1882, vinný sklep je starý asi 500 let. V příjemném prostředí si mohou milovníci vína posedět, zazpívat a ochutnat vína z naší produkce. Zastavit se mohou i cyklisté, neboť sklep stojí na křižovatce tří cyklistických stezek: Velkopavlovické, Moravské vinné a Krajem André.

Sklepy ve Vrbici

Známou pamětihodností ve Vrbici jsou vinné sklepy Stráž. První chodby se zde začaly budovat na přelomu 18. a 19. století, lisovny s kamenným průčelím byly k podzemním chodbám přistaveny v polovině minulého století. Presúz-vstupní část sklepa-je vybudován z vytěženého kamene a má kamennou štítovou stěnu, mnohdy řešenou ze dvou druhů kamene nebo v kombinaci s cihlou. Místní zvláštností je záliba v gotickém lomeném oblouku.Facebook Vinařství Vít Sedláček Penziony.cz - levné ubytování Valid XHTML 1.0 Transitional

Víno neprodáváme osobám mladším 18 let.


© 2007 Vinařství Vít Sedláček / Webdesign / Partnerské weby